• NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

• SPISZ SIĘ!

Od 1 kwietnia 2021 roku trwa

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

Obowiązkową formą jest samospis internetowy.

Wejdź na https://SPIS.GOV.PL i spisz się!

Po dokonaniu samospisu można wziąć udział w loterii. Do wygrania cenne nagrody!

Aby wziąć udział w loterii, należy pobrać i zachować unikatowy 10-znakowy kod.

UWAGA!

Kod należy zgłosić na stronie www.loteria.spis.gov.pl od 22 kwietnia r. do 7 lipca 2021 r. Pierwsze losowanie już 7 maja 2021 r.

Można również skorzystać z infolinii i wypełnić obowiązek spisowy poprzez spis  przez telefon, zadzwoń 22 279 99 99.

W razie pytań prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Pawłowiczkach tel. 774036473  lub 774036469.

• Nauka zdalna w przedszkolu i szkole

• Szkoły i placówki nadal pracują zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.

Tak jak dotychczas, ograniczona zostaje praca stacjonarna przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego z pewnymi wyjątkami. Ograniczona jest również praktyczna nauka zawodu, w tym zajęcia praktyczne dla młodocianych pracowników.

Więcej informacji o funkcjonowaniu szkół i placówek